• Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    4 feb.08:30DOS '37 JO8-4 - TVC'28 JO8-2JM
    4 feb.08:30DOS '37 JO8-3 - DES JO8-3JM
    4 feb.08:30DOS '37 JO9-3 - SVV '56 JO9-1
    4 feb.08:30DOS '37 JO9-2JM - MVV '29 JO9-2
    4 feb.08:45Juventa '12 JO9-5JM - DOS '37 JO9-4
    4 feb.09:00Gramsbergen JO12-2JM - DOS '37 JO12-1
    4 feb.09:00Langeveen JO8-1JM - DOS '37 JO8-2
    4 feb.09:00DES JO11-3JM - DOS '37 JO11-3
    4 feb.09:00TVC '28 JO8-3 - DOS '37 JO8-1
    4 feb.09:30DOS '37 JO11-2JM - Bentelo JO11-1
    4 feb.09:30DOS '37 JO10-3 - Voorwaarts V. JO10-2JM
    4 feb.09:30DOS '37 JO11-1JM - Gramsbergen JO11-1
    4 feb.09:30SVVN JO9-2 - DOS '37 JO9-1JM
    4 feb.09:30ST: SVV '56/Kloosterhaar MO17-1 - DOS '37 MO17-1
    4 feb.09:45ST:DOS'37/DETO G1 - NEO G1
    4 feb.09:45Excelsior '31 JO15-3 - DOS '37 JO15-2
    4 feb.10:00Luctor Et Emergo JO10-1 - DOS '37 JO10-1JM
    4 feb.10:00MVV '29 JO10-3 - DOS '37 JO10-2
    4 feb.10:30Marienheem JO13-1 - DOS '37 JO13-1JM
    4 feb.10:30Oranje Nassau G1 - ST:DOS'37/DETO G2
    4 feb.11:00DOS '37 JO15-1 - avc Heracles JO15-2
    4 feb.11:00DOS '37 MO13-1 (9-tal) - Vogido MO13-2 (9-tal)
    4 feb.12:15KHC 2 - DOS '37 2
    4 feb.12:30FC RDC 2 - DOS '37 3
    4 feb.12:30Colmschate '33 JO14-1 - DOS '37 JO14-1
    4 feb.12:45DOS '37 VR1 - Bergentheim VR3
    4 feb.12:45DOS '37 10 - SVZW 7
    4 feb.12:45DOS '37 JO17-2JM - VMC JO17-1JM
    4 feb.12:45DOS '37 JO17-1 - Quick '20 JO17-2
    4 feb.14:30DOS '37 7 - Hardenberg '85 5
    4 feb.14:30DOS '37 6 - Lemele 3
    4 feb.14:30DOS '37 4 - PH 3
    4 feb.14:30Excelsior '31 9 - DOS '37 9
    4 feb.14:30Excelsior '31 11 - DOS '37 5
    4 feb.15:00DOS '37 JO19-1 - SP Daarle JO19-1D
    4 feb.15:00PH 1 - DOS '37 1
    4 feb.16:15Stevo 3 - DOS '37 8
    11 feb.08:30DOS '37 JO8-2 - MVV '29 JO8-1
    11 feb.08:30DOS '37 JO9-4 - Juventa '12 JO9-6JM
    11 feb.08:30DOS '37 JO9-1JM - Juventa '12 JO9-2
    11 feb.08:30DOS '37 JO8-1 - Enter Vooruit JO8-3
    11 feb.08:45Juventa '12 JO10-1JM - DOS '37 JO10-3
    11 feb.09:00SP Daarle JO9-1 - DOS '37 JO9-3
    11 feb.09:00Zenderen Vooruit JO8-2JM - DOS '37 JO8-4
    11 feb.09:00Fleringen JO9-1 - DOS '37 JO9-2JM
    11 feb.09:30DOS '37 JO10-1JM - NEO JO10-3
    11 feb.09:30DOS '37 JO12-1 - HHC Hardenberg JO12-3JM
    11 feb.09:30DOS '37 JO10-2 - Kloosterhaar JO10-1
    11 feb.09:30DOS '37 JO13-1JM - DVC Dedemsvaart JO13-2
    11 feb.09:30DOS '37 JO11-3 - Vroomshoopse Boys JO11-4JM
    11 feb.09:30SVZW JO8-3 - DOS '37 JO8-3
    11 feb.09:30Stevo JO11-1 - DOS '37 JO11-1JM
    11 feb.09:45ST:DOS'37/DETO G2 - NEO G2
    11 feb.10:00Heracles avc JO11-2JM - DOS '37 JO11-2JM
    11 feb.10:15ST: SVV '56/Kloosterhaar JO15-1 - DOS '37 JO15-1
    11 feb.11:00DOS '37 JO15-2 - Enter Vooruit JO15-2
    11 feb.11:00DOS '37 JO14-1 - Rohda Raalte JO14-3
    11 feb.11:00DOS '37 MO17-1 - Hulzense Boys MO17-1
    11 feb.11:30Sparta E. MO13-2 (9-tal) - DOS '37 MO13-1 (9-tal)
    11 feb.12:00DES JO19-1 - DOS '37 JO19-1
    11 feb.12:30Oranje Nassau VR2 - DOS '37 VR1
    11 feb.12:30DETO 10 - DOS '37 10
    11 feb.12:45DOS '37 2 - IJVV 2
    11 feb.12:45DOS '37 8 - HHC Hardenberg 13
    11 feb.12:45ATC '65 JO17-4 - DOS '37 JO17-2JM
    11 feb.14:00De Esch G1 - ST:DOS'37/DETO G1
    11 feb.14:15Den Ham 6 - DOS '37 7
    11 feb.14:30DOS '37 5 - Enter Vooruit 5
    11 feb.14:30DOS '37 9 - Oranje Nassau 8
    11 feb.14:30Excelsior '31 10 - DOS '37 6
    11 feb.14:30HHC Hardenberg 5 - DOS '37 4
    11 feb.14:30Holten JO17-1 - DOS '37 JO17-1
    11 feb.15:00DOS '37 1 - Elim 1
    11 feb.15:00DOS '37 3 - ATC '65 2
    14 feb.20:00DOS '37 O21-1 - Vroomshoopse Boys O21-1
    18 feb.09:30SVZW JO9-2 - DOS '37 JO9-4
    18 feb.12:30DOS '37 VR1 - Vroomshoopse Boys VR1
    18 feb.14:30DOS '37 6 - Excelsior '31 6
    18 feb.14:30DOS '37 JO19-1 - W.V.V.'34 JO19-1
    18 feb.15:00Batavia '90 1 - DOS '37 1
    25 feb.14:30DOS '37 4 - DOS '37 3