• DOS'37 9

  • Stats

    DOS '37 9

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    1,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende wedstrijd DOS'37 9

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SSA DVC Dedemsvaart 3

    VS

    DOS '37 9

    30 oktober 202114:30 uur
    Sportpark De Boekweit veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Twitter

    DOS'37 het 9e

     @DOS37_9

    1 okt

    @DOS37JO19_1 Begint kwartier later om 14.45u

    DOS'37 het 9e

     @DOS37_9

    25 sep

    Opstelling voor wedstrijd van vanmiddag om 14.30u uit tegen Bergentheim 3

  • Trainingsschema

    Donderdag 19:15 uur tot 20:15 uur Trainingsveld 5B Kleedkamer 6
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 14:30SSA DVC Dedemsvaart 3 - DOS '37 9Sportpark De Boekweit
    6 nov. 14:30DOS '37 9 - Lemelerveld 2Sportpark Het Midden
    13 nov. 12:30DOS '37 9 - Bergentheim 5Sportpark Het Midden
    20 nov. 14:30Sportlust Vroomshoop 2 - DOS '37 9Sportpark De Bosrand (Vroomshoop)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.Voorwaarts V. 4 - DOS '37 93 - 1
    9 okt.DOS '37 9 - Den Ham 51 - 5
  • Poulestanden DOS '37 9 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Den Ham 544001881012
    2SSA DVC Dedemsvaart 33300133109
    3Voorwaarts V. 44301141139
    4Lemelerveld 2420212936
    5HHC Hardenberg 1121109724
    6Bergentheim 531119904
    7Sportlust Vroomshoop 23102101003
    8Hardenberg '85 6310289-13
    9Marienberg 33102810-23
    10DOS '37 9310249-53
    11SC Lutten 34103613-73
    12F.C. Ommen 74004619-130

    Poulestanden DOS '37 9 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DETO 7321015697
    2DOS '37 931207255
    3ASV '57 53021910-12
    4PH 113012518-131