• DOS'37 2

  • Stats

    DOS '37 2

    0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

    1,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DOS '37 2

    VS

    Hulzense Boys 2

    30 oktober 202112:45 uur
    Sportpark Het Midden Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Trainingsschema

    Dinsdag 19:30 uur tot 20:45 uur Kunstgras Veld 2 Kleedkamer 1
    Donderdag 19:15 uur tot 21:15 uur Veld 4C en 4D Kleedkamer 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.Vroomshoopse Boys 2 - DOS '37 20 - 0
    16 okt.DOS '37 2 - Go Ahead Kampen 21 - 1
    9 okt.DZC '68 2 - DOS '37 24 - 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 12:45DOS '37 2 - Hulzense Boys 2Sportpark Het Midden
    6 nov. 12:00WVF 2 - DOS '37 2Sportpark De Weide Steen
    20 nov. 12:45DOS '37 2 - Berkum 3Sportpark Het Midden
  • Poulestanden DOS '37 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WVF 25320156911
    2DOS '37 252217528
    3Go Ahead Kampen 242118627
    4Dos Kampen 242116517
    5Sparta E. 242117707
    6Berkum 341305326
    7SVZW 25131111106
    8IJVV 2412111835
    9Hulzense Boys 25122121205
    10Vroomshoopse Boys 2411226-44
    11Gramsbergen 25113710-34
    12DZC '68 25113913-44
    13PH 24103311-83

    Poulestanden DOS '37 2 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Excelsior '31 23300131129
    2Enter Vooruit 232018716
    3DETO 2301238-51
    4DOS '37 23012311-81