Home \\ Nieuws \\ Bij DOS ’37 kunnen meisjes kennismaken met deze leuke sport.
Bij DOS ’37 kunnen meisjes kennismaken met deze leuke sport. Afdrukken
vrijdag 21 mei 2010 10:15

Meisjesvoetbal -------------- misschien ook iets voor jou?

M_meide54 Kinderen moeten meer bewegen, en wat is er dan leuker om te gaan voetballen?

Voetballen was voorheen meer een jongenssport, maar steeds meer meisjes ervaren het voetbal als een zeer leuke hobby.

Meisjesvoetbal is één van de hardst groeiende sporten in Nederland. Mede dankzij de successen van het Nederlands vrouwenteam en de invoering van de eredivisie voor vrouwen zijn meisjes het voetbal meer gaan waarderen. En wees eens eerlijk, het is toch ontzettend leuk om in teamverband te sporten? Door de week trainen en zaterdags lekker een wedstrijdje voetballen wie wil dat nou niet?

DOS ’37 heeft sinds anderhalf jaar een meisjes C-team. Dit team bestaat uit meisjes van ongeveer 12 jaar tot 16 jaar. Elke maandag en zaterdag beleven ze veel plezier aan hun sport.

DOS ’37 heeft de ambitie om met meerdere meisjesteams te gaan voetballen, daarom nodigen wij alle meisjes uit om eens een keer te komen kijken of om eens een keer mee te trainen. Iedereen is welkom van jong tot oud.

Lijkt het je wat om te gaan voetballen? Aarzel dan niet en kom eens langs.

Heb je nog vragen of wil je informatie over het meisjesvoetbal, neem dan contact op met

Henk-Jaap Eshuis, Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. .

Hopelijk tot ziens bij DOS ’37.

 
Banner
Banner
Banner
Realisatie en hosting door MetroPlus B.V. || login