Home \\ Nieuws \\ Lotte en Dirk geselecteerd voor het WK in Zuid-Afrika
Lotte en Dirk geselecteerd voor het WK in Zuid-Afrika Afdrukken
dinsdag 11 mei 2010 15:06

Lotte_en_Maayke

Lotte Jansen speelster van DOS F1 heeft, samen met haar vader Dirk, afgelopen zaterdag in de live uitzending van Nickelodeon de finale van Player Escort Spel gewonnen. Hierdoor gaan Lotte en haar vader zes dagen mee met het Nederlands Elftal en mag ze met de spelers mee het veld op voor de wedstrijd Nederland – Denemarken op maandag 14 juni.

Aan deze wedstrijd die werd georganiseerd door McDonalds moest Dirk met 5 ballen door een aantal pionnen dribbelen en vervolgens de bal klaar leggen voor Lotte die de bal door een dicht doel met enkele gaten moest schieten. Wanneer Lotte raak schoot ging er 5 seconden van de eindtijd af. De eerste aflevering was op zaterdag 1 mei en deze dag gingen de twee met de snelste eindtijd gingen door naar de finale op 8 mei.

Lotte en Dirk hadden de snelste tijd in deze voorronde en mochten dus een week later opnieuw meedoen. Deze finale was afgelopen zaterdag en opnieuw waren Lotte en Dirk de snelste en Lotte en haar vader gaan dus nu naar het WK.

DOS’37 is dan ook erg trots op Lotte en Dirk en wensen hen veel plezier in Zuid-Afrika Hopelijk kan Lotte er voor zorgen dat Nederland haar eerste wedstrijd wint.

 Inmiddels zijn de beelden van de eerste aflevering terug te zien, zie hiervoor bijgaande link. De verwachting is dat na woensdag ook de beelden van de finale van afgelopen zaterdag zijn terug te vinden.

http://www.nickelodeon.nl/turbonick/bekijk/3179/supernick-zaterdag-1-mei-deel-3-superquiz.html

 
Banner
Banner
Banner
Realisatie en hosting door MetroPlus B.V. || login