M&M-toernooi teamindeling en speelschema’s in de maak!

VANDAAG WORDEN DE TEAMINDELINGEN EN DE SPEELSCHEMA’S GEMAAKT.

 

EVENTUELE AFMELDINGEN KUNNEN NOG TOT 12 UUR VANAVOND WORDEN DOORGEGEVEN.

 

24 DECEMBER WORDT ALLES GEPUBLICEERD OP DEZE WEBSITE!

 

Op donderdag 28 en vrijdag 29 december 2017 is er weer het traditionele M&M-zaalvoetbaltoernooi (editie 29) in sporthal De Stamper voor alle DOS’37-jeugdspelers.

 

Het M&M-toernooi wordt dit jaar alweer voor de 29e keer door Martin Kottier & Martin Vos georganiseerd.

 

Deelname aan deze ‘traditional’ is uiteraard niet verplicht, maar afmelden wèl zo prettig voor de organisatie.

Aan de hand van de hoeveelheid deelnemers wordt namelijk het aantal teams per leeftijdscategorie vastgesteld, evenals de aanvangstijden en speelduur.

 

AFMELDEN
Afmelden liefst vòòr zaterdag 23 december, doch uiterlijk 12 uur vanavond, zodat morgen de teams kunnen worden samengesteld en tevens de speelschema’s gemaakt worden. Deze worden dan z.s.m. gepubliceerd op deze website.

Afmelden dient rechtstreeks te geschieden via een mail naar martinvos37@hotmail.com

DEELNEMERS
Alle onderstaande spelers staan dus in eerste instantie op de deelnemerslijst, totdat er een afmelding wordt gemaild:

Deelnemers M&M-zaalvoetbaltoernooi vrijdag 29 december 2017
DOS’37 JO19-1, JO19-2, JO17-1, JO17-2, JO17-3, MO17-1
1 Joran Borger JO19-1 M   45 Hassan Jeeqo JO17-2 M
2 Stan Tempert JO19-1 M   46 Mara Barkel JO17-2 V
3 Thomas Morsink  JO19-1 M   47 Patrick van den Noort K JO17-2 M
4 Jesse Lamberink JO19-1 M   48 Pim van der Meer JO17-2 M
5 Machiel Elling JO19-1 M   49 Simon Meijerink JO17-2 M
6 Marten Dasselaar JO19-1 M   50 Mart Scherphof JO17-2 M
7 Tijn Herkink JO19-1 M   51 Nedim Dzambic JO17-2 M
8 Jelmer Slomp JO19-1 M   52 Rogier Oordt JO17-2 M
9 Bart Knol JO19-1 M   53 Marten de Jong JO17-2 M
10 Marnick Fokke JO19-1 M   54 Wessel Dommerholt JO17-2 M
11 Bas Makkinga JO19-1 M   55 Dani Meupelenberg JO17-2 M
12 Daan van Wijk  JO19-1 M   56 Luuk Bor JO17-2 M
13 Ramon Tijhoff JO19-1 M   57 Sven Hospers JO17-2 M
14 Tom Braakhuis JO19-1 M   58 Hidde Mels  JO17-2 M
15 Suze Nijland JO19-2 V   59 Luuk Knol JO17-2 M
16 Niek van der Kolk JO19-2 M   60 Marick Pape JO17-2 M
17 Fabiënne Fokke JO19-2 V   61 Stefan Boldewijn JO17-3 M
18 Jedidja Berkhof JO19-2 M   62 Jordy Fikkert JO17-3 M
19 Reno Dood JO19-2 M   63 Rik Tempert JO17-3 M
20 Martijn Aalderink JO19-2 M   64 Esper Steenstra JO17-3 M
21 Tygo Kolman JO19-2 M   65 Mohammed Altohme JO17-3 M
22 Marèl Kerkdijk JO19-2 V   66 Ruben Torny JO17-3 M
23 Myrthe Kerkdijk JO19-2 V   67 Renzo Kemp K JO17-3 M
24 Noud Hospers JO19-2 M   68 Jurre Jansen JO17-3 M
25 Yentl Kottier JO19-2 M   69 Gijs Dubbink JO17-3 M
26 Bjorn de Witte    JO19-2 M   70 Jorick Aalderink JO17-3 M
27 Benjamin Meijerink JO19-2 M   71 David Morsink JO17-3 M
28 Brad Aman K JO19-2 M   72 Stan Marissen JO17-3 M
29 Timo Looms JO19-2 M   73 Tim Krikken JO17-3 M
30 Douwe Meulenbeld JO19-2 M   74 Ghid Al-Semaan JO17-3 M
31 Quint Brughuis JO17-1 M   75 Thomas Boldewijn JO17-3 M
32 Hidde Boers JO17-1 M   76 Joey Hendriks JO17-3 M
33 Bas Keus K JO17-1 M   77 Saartje Minkjan MO17-1 V
34 Glenn Jansen JO17-1 M   78 Marèl Pape K MO17-1 V
35 Michiel Hospers JO17-1 M   79 Esmee Dekker MO17-1 V
36 Sil Kemp JO17-1 M   80 Naomi Gijsbers MO17-1 V
37 Robert Bokhove JO17-1 M   81 Sanne Jansen MO17-1 V
38 Joost Aman JO17-1 M   82 Anique Olsman MO17-1 V
39 Twan Brughuis JO17-1 M   83 Sharon Müller MO17-1 V
40 Stan Jannink JO17-1 M   84 Thyrza ten Hartog MO17-1 V
41 Tim de Lange JO17-1 M   85 Cheyenne Jaspers Faijer MO17-1 V
42 Timo Smelt JO17-1 M   86 Nienke Dekker MO17-1 V
43 Gijs Brinks  JO17-1 M   87 Noell Gijsbers MO17-1 V
44 Koen Nijkamp JO17-1 M   88 Yoni Zomer MO17-1 V
            89 Quilene IJssel MO17-1 V
            90 Lotte Holland MO17-1 V
Deelnemers M&M-zaalvoetbaltoernooi vrijdag 29 december 2017
DOS’37 JO15-1, JO15-2, JO15-3
1 Kjell Westerink JO15-1 M   31 Michel Hesselink JO15-3 M
2 Levi Ketelaar JO15-1 M   32 Han Kikkert JO15-3 M
3 Chiel Dasselaar JO15-1 M   33 Sven Tukker JO15-3 M
4 Sam van Wijk JO15-1 M   34 Jordy Pot JO15-3 M
5 Sako Barsoumian JO15-1 M   35 Jurre Boers JO15-3 M
6 Sem Ekkel JO15-1 M   36 Chris Eshuis    JO15-3 M
7 Thomas Bos JO15-1 M   37 Tobias Torny JO15-3 M
8 Noël Mollink K JO15-1 M   38 Kelvin Flierman JO15-3 M
9 Olaf de Lange JO15-1 M   39 Sem Beekman JO15-3 M
10 Gijs Bosboom JO15-1 M   40 Bas Aalderink JO15-3 M
11 Jorn Fokke JO15-1 M   41 Bart Fokke K JO15-3 M
12 Niek Eshuis JO15-1 M   42 Jorn Ramerman JO15-3 M
13 Bart Webbink JO15-1 M   43 Diederik ter Steeg JO15-3 M
14 Maarten Kleinhalle JO15-1 M   44 Quinten Kolman JO15-3 M
15 Dirk Vugteveen JO15-1 M   45 Rik Nijland K JO15-3 M
16 Nick Potgieter JO15-2 M   46 Jeroen Dasselaar JO15-3 M
17 Nils Wilharms JO15-2 M   47 Stefan Olthuis JO15-3 M
18 Samuel Pretty JO15-2 M   48 Mido Meupelenberg JO15-3 M
19 Jesse Hulsegge JO15-2 M            
20 Wes van der Meer JO15-2 M            
21 Ties Höften JO15-2 M            
22 Harm van Veen JO15-2 M            
23 Nout Nijkamp JO15-2 M            
24 Thijmen Kleinjan JO15-2 M            
25 Matthijs Aalderink JO15-2 M            
26 Chiel Dubbink JO15-2 M            
27 Niek Eshuis JO15-2 M            
28 Swen Voortman K JO15-2 M            
29 Douwe Smelt JO15-2 M            
30 Bjinse Steenstra JO15-2 M            
Deelnemers M&M-zaalvoetbaltoernooi donderdag 28 december 2017
DOS’37 JO13-1, JO13-2, JO13-3, JO13-4
1 Britt Jaspers Faijer JO13-1 V   28 Joep Marissen JO13-3 M
2 Mil Schipper K JO13-1 M   29 Anke Meijers JO13-3 V
3 Gijs Kemp JO13-1 M   30 Daan Holland JO13-3 M
4 Niels Smit JO13-1 M   31 Finn Van Haarst JO13-3 M
5 Marleen Gijsbers JO13-1 V   32 Jarmen Hakkers JO13-3 M
6 Mathijs Eshuis JO13-1 M   33 Wout Lescher JO13-3 M
7 Sven de Swart JO13-1 M   34 Timo Stegehuis JO13-3 M
8 Thijmen Veltkamp JO13-1 M   35 Bart Winkel JO13-3 M
9 Taiwo Francismouth JO13-1 M   36 Jip Dollen JO13-3 V
10 Erik Dasselaar JO13-1 M   37 Nout Ramerman JO13-3 M
11 Matthew Shabo JO13-1 M   38 Fleur Smit JO13-3 V
12 Rutger Evertse JO13-1 M   39 Lars Keppelink K JO13-3 M
13 Olivier Bosboom JO13-1 M   40 Shean Scholten JO13-3 M
14 Jesper Smit JO13-1 M   41 Mustafa Altohme JO13-4 M
15 Tim Keus JO13-2 M   42 Aimée Schaeffer JO13-4 V
16 Merel Smit JO13-2 V   43 Noa Lemans JO13-4 V
17 Roland Simpelaar JO13-2 M   44 Just Aalderink JO13-4 M
18 Daan Olthof JO13-2 M   45 Wentong He JO13-4 M
19 Matthias Prinsen JO13-2 M   46 Chantal Knol JO13-4 V
20 Thijmen Bos JO13-2 M   47 Sander Dekker JO13-4 M
21 Joachim Minkjan JO13-2 M   48 Jesse Ruiter JO13-4 M
22 Diego Schipper JO13-2 M   49 Erza Van de Fliert JO13-4 M
23 Luuk Ogink JO13-2 M   50 Sieuwke Höften JO13-4 V
24 Gijs Wilharms K JO13-2 M   51 Rick Nijmeijer JO13-4 M
25 Luuk Verhoef JO13-2 M   52 Lorenzo Elstgeest JO13-4 M
26 Pascal Tukker JO13-2 M   53 Jamie Gritter JO13-4 M
27 Tieme Dommerholt JO13-2 M   54 Roberto Makkinga K JO13-4 M
Deelnemers M&M-zaalvoetbaltoernooi donderdag 28 december 2017
DOS’37 JO11-1, JO11-2, JO11-3, JO11-4, JO10-1, JO10-2
1 Maniek Dekker JO11-1 V   28 Kenny Francismouth JO11-4 V
2 Tijn de Lange K JO11-1 M   29 Priscilla Barkel JO11-4 V
3 Tije Steenstra JO11-1 M   30 Robin Dekker K JO11-4 M
4 Levi Schaap JO11-1 M   31 Fabiënne Evers JO11-4 V
5 Thian Mulder JO11-1 M   32 Lot Olsman JO11-4 V
6 Thomas Dijkstra JO11-1 M   33 Levi Barkel JO11-4 M
7 Tibbe Smit JO11-1 M   34 Dave Kruiskamp JO11-4 M
8 Jochem Keppelink JO11-1 M   35 Justin Oudelaar JO11-4 M
9 Stan Entjes JO11-1 M   36 Floris Nijhuis JO11-4 M
10 Lynn Dekker JO11-2 V   37 Féline Schaeffer JO10-1 V
11 Mees Jaspers-Fayer JO11-2 M   38 Rick Boksem JO10-1 M
12 Senna Seubring JO11-2 M   39 Stijn Ploer JO10-1 M
13 Teun Reimert JO11-2 M   40 Thijs Ploer K JO10-1 M
14 Mike Oudelaar K JO11-2 M   41 Douwe Smelt JO10-1 M
15 Jasper Verhoef JO11-2 M   42 Vince Van Aalderen JO10-1 M
16 Gijs Gijsbers JO11-2 M   43 Sem Ruiter  JO10-1 M
17 Bas-Jan Eshuis JO11-2 M   44 Yurre Dollen JO10-1 M
18 Luuk Fokke JO11-2 M   45 Jaymen Scholten JO10-1 M
19 Noortje Wessels JO11-3 V   46 Tijmen Abbink JO10-2 M
20 Thijmen Schipdam JO11-3 M   47 Lennon Meijers JO10-2 M
21 Rowin Zomer JO11-3 M   48 Stijn Slaat K JO10-2 M
22 Robin Van den Noort JO11-3 M   49 Bo Zwier JO10-2 M
23 Joep Roelofsen JO11-3 M   50 Gijs Roelofsen JO10-2 M
24 Jens Boksem JO11-3 M   51 Nathan Sanders JO10-2 M
25 Mika Voortman K JO11-3 M   52 Luuk Roosien JO10-2 M
26 Mink Van Haarst JO11-3 M   53 Liam Minkjan JO10-2 M
27 Job Timmers JO11-3 M            
Deelnemers M&M-zaalvoetbaltoernooi donderdag 28 december 2017
DOS’37 JO9-1, JO9-2, JO9-3, JO8-1, Mini’s
1 Zoë Vrielink JO9-1 V   26 Boaz Veenstra JO8-1 M
2 Bernd Jansen JO9-1 M   27 Kem Vos JO8-1 M
3 Ryan Vrielink JO9-1 M   28 Boris Bosboom JO8-1 M
4 Adriel Engberts JO9-1 M   29 Kris Pleij JO8-1 M
5 Valentijn Veltkamp JO9-1 M   30 Max Veldhuis JO8-1 M
6 Stije Snippe JO9-1 M   31 Joas Waterink JO8-1 M
7 Thomas Jacobs K JO9-1 M   32 Aron Zomer JO8-1 M
8 Sieme Stoelhorst JO9-1 M   33 Feije Mulder JO8-1 M
9 Mirthe Eshuis JO9-2 V   34 Hanne Berkhof Mini’s V
10 Anouk Van Stipriaan JO9-2 V   35 Keith Kobes Mini’s M
11 Kirsten Van Stipriaan JO9-2 V   36 Wilbert Goossen Mini’s M
12 Robbe Smelt JO9-2 M   37 Stijn Stegeman Mini’s M
13 Nicolai Di Gregorio JO9-2 M   38 Sil Van Aalderen Mini’s M
14 David Pape K JO9-2 M   39 Tim Arendshorst Mini’s M
15 Uzair Bakhtiar JO9-2 M   40 Jochem Spenkelink Mini’s M
16 Joep Jansen JO9-2 M   41 Nout Slaat  Mini’s M
17 Femke Meijers JO9-3 V   42 Gertjan Fokke Mini’s M
18 Jet Wessels JO9-3 V   43 Rowyn Van Os Mini’s M
19 Stijn Kikkert JO9-3 M   44 Jayden Nijmeijer Mini’s M
20 Kyan Poelarends K JO9-3 M   45 Lasse Stoelhorst Mini’s M
21 Simon Minkjan JO9-3 M   46 Devy Korte Mini’s M
22 Dian Van de Langemeen JO9-3 M   47 Can Atmaca Mini’s M
23 Eline Dekker JO9-3 V   48 Pim Schreur Mini’s M
24 Fedde Dollen JO9-3 M   49 Mick Schoemaker Mini’s M
25 Mart Kip JO9-3 M   50 Siem Bakker Mini’s M
            51 Tieme Snippe Mini’s M
            52 Thijs Benerink Mini’s M