INDELING+SCHEMA’S WIM BRAND- & HUTSPOTTOERNOOI

VRIEZENVEEN – De team-indelingen voor alle interne toernooien van zaterdag 10 juni 2017 zijn gereed, evenals de speelschema’s, incl. speeltijden. Zorg dat je tijdig aanwezig bent, minimaal 20 minuten voor aanvang van JOUW eerste wedstrijd! De teams van het Wim Brand-toernooi zullen traditiegetrouw worden begeleid door de spelers van het eerste elftal van DOS’37!

TEAMINDELING:

WIM BRAND TOERNOOI 2017
M-geel Leider Martin Kottier
1 Boris Bosboom Mini’s
2 Hidde Talsma Mini’s
3 Aron Zomer Mini’s
4 Gertjan Fokke Mini’s
5 Kaylinn Oudelaar Mini’s
M-zwart Leider Thomas Bos
1 Hanne Berkhof Mini’s
2 Tim Arendshorst Mini’s
3 Mick Schoenmaker Mini’s
4 Lasse Stoelhorst Mini’s
5 Dian Langemeen, van de Mini’s
M-groen Leider Olaf de Lange
1 Boaz Bakhuis Mini’s
2 Jayden Nijmeijer Mini’s
3 Tieme Snippe Mini’s
4 Keith Kobes Mini’s
F1 Leider Marco di Gregorio
1 Sieme Stoelhorst JO9-2
2 Rick Boksem JO9-3
3 Fedde Dollen JO9-4
4 Nicolai Gregorio, Di JO9-5
5 Kris Pleij JO9-6
F2 Leider Lennard Mulderij
1 Ryan Vrielink JO9-2
2 Yurre Dollen JO9-3
3 Lennon Meijers JO9-4
4 Mart Kip JO9-5
5 Jaymen Scholten JO9-6
F3 Leider Stef van der Velden
1 Mike Oudelaar JO9-1
2 Zoë Vrielink JO9-2
3 Liam Minkjan JO9-4
4 David Pape JO9-5
5 Max Veldhuis JO9-6
F4 Leider Julian Bakker
1 Tibbe Smit JO9-1
2 Luc Beuving JO9-3
3 Luuk Roosien JO9-4
4 Tijmen Abbink JO9-6
5 Jet Wessels JO9-6
F5 Leider William Jacobs
1 Thomas Dijkstra JO9-1
2 Thomas Jacobs JO9-2
3 Bo Zwier JO9-4
4 Joep Jansen JO9-6
F6 Leider Dennis Boshoeve
1 Jochem Keppelink JO9-1
2 Stije Snippe JO9-2
3 Mirthe Eshuis JO9-5
4 Simon Minkjan JO9-6
E1 Leiders Patrick Nitert, Esra Bolte
1 Jasper Verhoef JO11-1
2 Tije Steenstra JO11-2
3 Tieme Dommerholt JO11-3
4 Erza Fliert, van de JO11-4
5 Job Timmers JO11-5
6 Robin Dekker JO11-7
E2 Leider Robert Reimert
1 Erik Dasselaar JO11-1
2 Gijs Wilharms JO11-1
3 Pieter Kleinhalle JO11-3
4 Teun Reimert JO11-5
5 Dave Kruiskamp JO11-7
E3 Leiders Maarten Slomp, Stijn Kuiper
1 Rutger Evertse JO11-1
2 Lynn Dekker JO11-2
3 Diego Schipper JO11-3
4 Lars Keppelink JO11-4
5 Kehinde Francismouth JO11-6
E4 Leiders Maarten Smit, Danny Kikkert
1 Taiwo Francismouth JO11-1
2 Maniek Dekker JO11-2
3 Merel Smit JO11-3
4 Wout Lesscher JO11-4
5 Roberto Makkinga JO11-6
E5 Leiders Wietse van ’t Spijker, WoutKikkert
1 Daan Olthof JO11-1
2 Mees Jaspers Faijer JO11-2
3 Pascal Tukker JO11-3
4 Bart Winkel JO11-4
5 Rick Nijmeijer JO11-6
6 Jamie Gritter JO11-7
E6 Leider Berno van den Noort
1 Matthew Shabo JO11-1
2 Levi Schaap JO11-2
3 Luuk Verhoef JO11-3
4 Joep Roelofsen JO11-5
5 Robin Noort, van den JO11-7
E7 Leider Cris Bos
1 Jesper Smit JO11-1
2 Olivier Bosboom JO11-1
3 Thijmen Bos JO11-4
4 Jip Dollen JO11-5
5 Jens Boksem JO11-7
D1 Leiders Marten Dasselaar, Bart Knol
1 Gijs Bosboom JO13-1
2 Niels Smit JO13-1
3 Matthijs Aalderink JO13-2
4 Quinten Kolman JO13-2
5 Jeroen Dasselaar JO13-3
D2 Leider Michel Litaay
1 Mathijs Eshuis JO13-1
2 Joost Nijkamp JO13-1
3 Britt Jaspers Faijer JO13-2
4 Diederik Steeg, te JO13-2
5 Rik Nijland JO13-3
D3 Leiders Hidde Boers, Stan Tempert
1 Maarten Kleinhalle JO13-1
2 Bart Webbink JO13-1
3 Thijmen Kleinjan JO13-2
4 Douwe Smelt JO13-2
5 Stefan Olthuis JO13-3
D4 Leider Herman Franke
1 Jorn Fokke JO13-1
2 Dirk Vugteveen JO13-1
3 Tim Keus JO13-2
4 Swen Voortman JO13-2
5 Just Aalderink JO13-3
D5 Leider Sander de Witte
1 Niek Eshuis JO13-1
2 Sven Swart, de JO13-1
3 Niek Eshuis JO13-2
4 Joep Marissen JO13-3
HUTSPOTTOERNOOI 2017
FRANKRIJK
1 Wout Kikkert 1e
2 Robin Bolte 3e
3 Jordy Hospers 8e
4 Glenn Wilharms 8e
5 Joran Borger JO19-2
6 Marnick Fokke JO17-1
7 Daan Wijk, van JO17-1
8 Michel Hesselink JO15-3
ENGELAND
1 Yannick Abbink 2e
2 Leon Kienhuis 3e
3 Gerwin Heide, van de 8e
4 Daniel Beurden, van 9e
5 Dick Kikkert JO19-2
6 Tijn Herkink JO17-1
7 Brad Aman JO17-2
8 Stan Marissen JO15-3
PORTUGAL
1 Daniël Derks 2e
2 Han Dollen 5e
3 Dennis Harmsen 8e
4 Sven Braamhaar 9e
5 Jelle Wilde, de JO19-2
6 Michiel Hospers JO17-1
7 Luuk Borger JO17-2
8 Ties Höften JO15-4
POLEN
1 Stijn Kuiper 1e
2 Maarten Fikkert 3e
3 Jesse Friesacher 8e
4 Demi Kikkert 9e
5 Hidde Boers JO17-1
6 Glenn Jansen JO17-1
7 Chiel Dasselaar JO15-1
OOSTENRIJK
1 Patrick Nitert 1e
2 Jasper Fokke 3e
3 Maikel Hammink 8e
4 Bart Olthof ??
5 Marten Dasselaar JO17-1
6 Jelmer Slomp JO17-1
7 Thomas Bos JO15-2
BELGIË
1 Wietse Spijker, van ‘t 1e
2 Martijn Hospers 3e
3 Matthijs Klein Bruinink 8e
4 Auke Schoeman 8e
5 Stan Tempert JO19-1
6 Rik Tempert JO17-3
7 Sam Wijk, van JO15-2
IERLAND
1 Philip Boes 2e
2 Sidney Prins 3e
3 Mathijs Folbert 8e
4 Bart Kobes 9e
5 Tom Braakhuis JO17-1
6 Bas Keus JO17-1
7 Wessel Dommerholt JO15-1
DUITSLAND
1 Dennis Broekate 2e
2 Erik Aalderink 5e
3 Bashar Kashto 8e
4 Ruud Stegeman 8e
5 Rick Hoevink JO19-1
6 Patrick Noort, van den JO17-3
7 Thomas Boldewijn JO15-3
ITALIË
1 Robin Eshuis 3e
2 Rindert Aalderink 7e
3 Jarno Biester 8e
4 Luc Kobes 9e
5 Quint Brughuis JO17-1
6 Bart Knol JO17-1
7 Koen Nijkamp JO15-1
SPANJE
1 Dennis Boshoeve 1e
2 Machiel Veenhuizen 2e
3 Menno Manning 8e
4 Gerben Reinders 8e
5 Rick Dasselaar JO19-1
6 Noud Hospers JO17-3
7 Gijs Brinks JO15-2

WEDSTRIJDSCHEMA’S

WIM BRAND 2017
MINI’S
Nr Tijd Veld Thuis Gasten Scheidsrechter
1 09:30-09:45 Mini-ArenA M-geel M-zwart
2 09:50-10:05 Mini-ArenA M-groen M-geel
3 10:10-10:25 Mini-ArenA M-zwart M-groen
4 10:45-11:00 Mini-ArenA M-zwart M-geel
5 11:05-11:20 Mini-ArenA M-geel M-groen
6 11:25-11:40 Mini-ArenA M-groen M-zwart
WIM BRAND 2017
JO9
Nr Tijd Veld Thuis Gasten Scheidsrechter
2 09:00-09:15 2 F6 F5
5 09:00-09:15 5 F4 F3
8 09:00-09:15 2 F2 F1
11 09:00-09:15 5 F4 F6
13 09:40-09:55 1 F3 F5
16 09:40-09:55 4 F2 F6
20 10:00-10:15 2 F1 F5
22 10:00-10:15 4 F2 F4
26 10:20-10:35 2 F1 F3
31 10:40-10:55 2 F5 F4
35 11:00-11:15 1 F6 F1
38 11:00-11:15 4 F3 F2
42 11:20-11:35 2 F4 F1
45 11:40-11:55 5 F6 F3
46 11:40-11:55 6 F5 F2
WIM BRAND 2017
JO11
Nr Tijd Veld Thuis Gasten Scheidsrechter
1 09:00-09:15 1 E1 E7
3 09:00-09:15 3 E2 E6
6 09:00-09:15 6 E3 E5
7 09:20-09:35 1 E7 E4
9 09:20-09:35 3 E6 E1
12 09:20-09:35 6 E5 E2
14 09:40-09:55 2 E4 E3
17 09:40-09:55 5 E7 E6
19 10:00-10:15 1 E1 E5
21 10:00-10:15 3 E2 E4
23 10:00-10:15 5 E3 E7
25 10:20-10:35 1 E6 E5
27 10:20-10:35 3 E4 E1
29 10:20-10:35 6 E3 E2
30 10:40-10:55 1 E5 E7
32 10:40-10:55 3 E4 E6
34 10:40-10:55 6 E1 E3
36 11:00-11:15 2 E7 E2
39 11:00-11:15 5 E5 E4
41 11:20-11:35 1 E6 E3
43 11:20-11:35 3 E2 E1
WIM BRAND 2017
JO13
Nr Tijd Veld Thuis Gasten Scheidsrechter
4 09:00-09:15 4 D1 D5
10 09:20-09:35 4 D2 D4
15 09:40-09:55 3 D3 D5
18 09:40-09:55 6 D4 D1
24 10:00-10:15 6 D3 D2
28 10:20-10:35 5 D5 D4
33 10:40-10:55 4 D1 D3
37 11:00-11:15 3 D5 D2
40 11:00-11:15 6 D4 D3
44 11:20-11:35 4 D2 D1
DOS’37 HUTSPOT toernooi 2017
POULEWEDSTRIJDEN
Nr Tijd Veld Thuis Gasten Scheidsrechter
1 13:30 – 13:43 2A Frankrijk Engeland  
2 13:30 – 13:43 2B Portugal Polen  
3 13:44 – 13:57 2A Duitsland Spanje  
4 13:44 – 13:57 2B Ierland Oostenrijk  
5 13:58 – 14:11 2A België Frankrijk  
6 13:58 – 14:11 2B Italië Portugal  
7 14:12 – 14:25 2A Engeland Duitsland  
8 14:12 – 14:25 2B Polen Ierland  
9 14:26 – 14:39 2A Spanje België  
10 14:26 – 14:39 2B Oostenrijk Italië  
11 14:40 – 14:53 2A Duitsland Frankrijk  
12 14:40 – 14:53 2B Ierland Portugal  
13 14:54 – 15:07 2A Spanje Engeland  
14 14:54 – 15:07 2B Oostenrijk Polen  
15 15:08 – 15:21 2A Engeland België  
16 15:08 – 15:21 2B Polen Italië  
17 15:22 – 15:35 2A Frankrijk Spanje  
18 15:22 – 15:35 2B Portugal Oostenrijk  
19 15:36 – 15:49 2A België Duitsland  
20 15:36 – 15:49 2B Italië Ierland  
FINALES
Nr Tijd Veld Thuis Gasten Scheidsrechter
21 15:52 – 16:05 2A Nr. 1 poule A Nr. 1 poule B  
22 15:52 – 16:05 2B Nr. 2 poule A Nr. 2 poule B  

Wedstrijdreglement WIM BRAND-toernooi

 

  1. Spelersaantal

Er wordt 4 tegen 4 gespeeld.

 

  1. Wissels

Er mag doorlopend gewisseld worden.

 

  1. Niet aanwezig zijn

Indien een team niet op het juiste tijdstip aanwezig is, dan wordt de uitslag van de te spelen wedstrijd reglementair vastgesteld op een 2-0 voor de tegenpartij.

 

  1. Kleding

De teams trekken de witte of roze hesjes aan

 

  1. Spelregels

* de reguliere spelregels veldvoetbal, met de volgende uitzonderingen:

* hoekschoppen: vanaf de hoekpunten

* geen slidings, geen schouderduw, geen ruw spel

* intrappen i.p.v. ingooien

* eerstgenoemde team verdedigt het doel aan de kantinezijde en trapt af

Wedstrijdreglement HUTSPOT-toernooi

 

  1. Spelersaantal

Er wordt 7 tegen 7 gespeeld. Een complete ploeg bestaat uit een doelman en 6 veldspelers. Het minimum aantal spelers is vijf inclusief doelman.

 

  1. Wissels

Er mag doorlopend gewisseld worden.

 

  1. Niet aanwezig zijn

Indien een team niet op het juiste tijdstip aanwezig is, dan wordt de uitslag van de te spelen wedstrijd reglementair vastgesteld op een 2-0 voor de tegenpartij.

 

  1. Kleding

Een team trekt de witte of roze hesjes aan

 

  1. Veldafmeting en doel

Er wordt gespeeld op een half voetbalveld en gebruiken pupillendoelen.

 

  1. Spelregels

De reguliere spelregels veldvoetbal, met de volgende uitzonderingen:

* spelbegin: afstand van 8 meter

* buitenspel: niet van toepassing

* strafschop: van 8 meter

* hoekschoppen: vanaf de hoekpunten

* geen slidings, geen ruw spel

* terugspeelbal niet in de handen pakken

* intrappen i.p.v. ingooien

* eerstgenoemde team verdedigt het doel aan de kantinezijde en trapt af