Home \\ DOS 1 \\ Wedstrijdverslagen \\ DOS ’37 verliest in een teleurstellende wedstrijd van WVF.
DOS ’37 verliest in een teleurstellende wedstrijd van WVF. Afdrukken
zondag 16 oktober 2011 11:46

Het optimisme was voor aanvang van de wedstrijd op sportpark “Het Midden” groot. Bij winst zou DOS “37 zich wel eens in de top van de eerste klasse D kunnen nestelen.
Helaas werden deze verwachtingen niet waargemaakt. In een matige wedstrijd bleken de geel zwarten niet in staat om de lager geklasseerde tegenstanders uit Zwolle te verslaan.
Een teleurstellende 0 – 1 nederlaag, waarbij de thuisclub ook geen moment aanspraak mocht maken op de winst, was het resultaat.
Doelpuntenmaker was Timon Beimers van WVF, die daarmee de 3 punten voor zijn zeer defensief spelend team, veiligstelde.

De omstandigheden waren ideaal. Op een zonovergoten sportpark Het Midden ging DOS ’37 op deze prachtige herfstdag de strijd aan met WVF uit Zwolle die tot nu toe een matig seizoen kende
DOS kon starten in de bekende 4-4-2 opstelling met Jarno Keddeman, Dennis Boshoeve, de lichtgeblesseerde Kevin Krommendijk en Rene Kottier achterin. Verder speelden Marcel Smelt, Roy Bouck, Jaap Mulderij ( ook niet helemaal fit) en Rob ten Hove die gelukkig is teruggekeerd van een heel vervelende blessure op het middenveld en stonden Nick Pikkemaat en Mark Meijer in de spits. Sidney Prins verdedigde het doel.

De wedstrijd begon van beide kanten erg voorzichtig met combinatievoetbal achterin en op het middenveld. Zodra de bal op zo ‘n 20 meter van het doel kwam werd er weer balverlies geleden en kon het publiek constateren dat er na 30 minuten voetbal nog geen kans was geweest.
In de 41ste minuut werd de defensie van DOS ’37, die er op dat moment niet sterk uitzag, verrast door een korte corner die laag werd ingespeeld en die de volkomen vrij staande Timon Beimers van WVF de gelegenheid gaf om ongehinderd van dichtbij in te schieten
Hoewel het DOS team voor de rust de schade nog trachtte te herstellen, zakte het niveau toen al naar een bedenkelijk peil.

Na de rust was het helaas niet veel beter met een schot van Roy Bouck net naast en een buitenspel doelpunt van deze zelfde speler waren de hoogtepunten van het eerste half uur in de tweede helft wel gemeld
De lang niet slecht spelende Marcel Smelt werd, zoals de laatste weken wel gebruikelijk lijkt, in de 61 ste minuut gewisseld voor Marco Stegeman. Maar deze wissel veranderde het spelbeeld absoluut niet.

In de 72ste minuut was er nog een bijzonder voorval. Nadat een WVF speler geblesseerd buiten het veld lag, onderbrak Harry van Wijnen ,de grensrechter van WVF, het spel door de bal die nog binnen de lijnen was, weg te schoppen. De opwinding over dit onsportieve gedrag was terecht groot en met instemming van iedereen binnen en buiten het veld werd deze grensrechter verboden om nog verder te vlaggen. Met die impulsieve daad heeft deze heetgebakerde persoon zijn eigen vereniging weinig goed gedaan.
In de 72ste minuut moest Sidney Prins nog handelend optreden nadat er een keihard schot van het middenveld werd gelost. De bal werd prima gestopt.

Hiermee is alles gezegd. Het publiek kreeg een zeer matige wedstrijd te zien, WVF speelde zwaar op de verdediging en DOS ’37 was machteloos om hier iets aan te doen en met een kater verlieten spelers en toeschouwers na afloop het veld.

Het zegt voldoende dat deze week geen man of the match is verkozen.

Opmerkelijk waren nog wel de 5 gele kaarten voor DOS waarmee de frustratie over hun eigen spel duidelijk is geïllustreerd.

Volgende week wordt er om de beker gespeeld tegen Luctor et Emergo en op 29 oktober hebben onze jongens tegen Olde Veste uit Steenwijk weer de kans om de draad van de goede resultaten van de afgelopen weken weer op te pakken !

 
Banner
Banner
Banner
Realisatie en hosting door MetroPlus B.V. || login